0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
G25T6 UVC 25W СВЕТИЛКА,TUV противобактериен светилка,G25T6/VH Озонската 25W УВ ЛАМБА

G25T6 UVC 25W СВЕТИЛКА,TUV противобактериен светилка,G25T6/VH Озонската 25W УВ ЛАМБА

DEN 15264.00
Това е достапна

Количина на стоки


UVC зрачење
Должина : 437mm
Дијаметар : 19mm
Светилки база : G13
Живот : 10000 часа

Основните својства

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Просечен Живот (часот):
10000
Карактеристики:
озонската
сертификација:
CE
Гаранција:
10000
Број На Модел На:
G25T6/VH
Бренд Име:
Amayadx
Напон:
85-265V

Додатоци на производот