0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
10 КОМПЈУТЕРИ /Set О ШИ АВТОМОБИЛ волан-тркало покрива со Екранот стои/ Вистинска Кожа Авто воланот случај 38cm Одговараат за автомобил спортски автомобили

10 КОМПЈУТЕРИ /Set О ШИ АВТОМОБИЛ волан-тркало покрива со Екранот стои/ Вистинска Кожа Авто воланот случај 38cm Одговараат за автомобил спортски автомобили

DEN 8832.00
DEN 9600.00
Това е достапна

Количина на стоки

Оваа група на производи е дизајниран за промет на големо. Добар квалитет производи и убаво екранот стои може да се привлечат повеќе клиенти. Нормално, црна боја е најпопуларна една. Сепак, промет ќе се зголеми ако други бои се продаваат заедно. Оваа маркетинг метод е да станат успешни во Кина. Препорачливо е да се купи еден сет за вашата прва цел. Потоа можете да ги купите одделно според клиенти предност. Екранот стојат, исто така може да се купи одделно. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница за подетални информации. Ние ќе ви испратиме 10 воланот опфаќа, како и на екранот стојат. Ние ќе се правилно пакување на објектите да се обезбеди да ги добиете во недопрена и бренд-нови состојба.
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние прифаќа плаќање со Кредитна Картичка, Банкарски и други начини на плаќање дека AE поддржува.
2. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ставање на ред или оставете порака до нас.
ИСПОРАКА :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ве молиме оставете ни го вашето достапни телефонски број. Тоа е побарано од страна на поштата од Кина при пополнување на превозот форма!!
2. Нормално, ние ќе СЛОБОДНИ БРОДОТ на пакет преку продавачот превозот методи. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да брод од страна на други превозот модели, како DHL, UPS-от, Fed Ex, EMS, итн. кога ставање на ред.
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
Сите предмети ќе бидат доставени во рок од 3-5 дена.
Од Воздухопловната : 15-20 дена да АЗИЈА, Европа, Северна Америка
Од DHL, UPS-от, Fed Ex : 3-5 дена да повеќето земји
НАПОМЕНА :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
СЕ ВРАЌА & ГАРАНЦИЈА :
1. Ние ќе ги провери објектот внимателно пред превозот.
2. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, ве молиме контактирајте со нас. Ние или ќе ви испрати нова или враќање на пари, штом ќе примите врати објектот.
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате пријатно купување искуство во нашата продавница, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нашите производи и услуги со 5-ѕвездички.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем и ни дава шанса да се реши пред да замине негативен фидбек. Вашето разбирање е високо ценет.

Основните својства

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Висина:
8cm
Бренд Име:
О ШИ АВТОМОБИЛ
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Должина:
40cm
Име На Модел:
TACX206
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
1.99kg
Специјални Функции:
Подобрување на продажбата на производот
Пакет Содржина:
Прикажување кутија и 10 парчиња волан-тркало покрива
Стил:
Оригиналниот екологија
Шема:
Чиста
Материјал својства:
дише удобно
Функција:
Се чувствуваат мека
Инсталација Метод:
DIY
Применлив модел:
Погоден за 95% автомобили (дијаметар 38cm)
Важат За Сезоната:
четири сезони општи
Ефект:
Заштита на воланот
Перење модел:
Чистење

Додатоци на производот