0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
MEWANT Црна Кожа Црна Велур Автомобил Воланот Покритие за Kia Sportage 3 2011-2014 Kia Ceed Цие би 2010-2012 година

MEWANT Црна Кожа Црна Велур Автомобил Воланот Покритие за Kia Sportage 3 2011-2014 Kia Ceed Цие би 2010-2012 година

DEN 2203.20
Това е достапна

Количина на стоки


Погоден автомобил модели : за Kia Sportage 3 2011-2014 / Kia Ceed Цие би 2010-2012 година
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кожа(Синтетички Кожа) + Велур
Доколку имате посебни барања за материјал,ве молиме да се биде внимателен да се купи,ви благодариме!
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било
разликата,тоа нема да одговара!)

Основните својства

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа
Објектот Дијаметар:
38cm
Бренд Име:
Mewant
Објектот Висина:
6cm
Име На Модел:
за Kia Sportage 3 2011-2014 Kia Ceed Цие би 2010-2012 година
Објектот Тежина:
0.32kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Објектот Должина:
21cm
Година:
2011,2012,2013,2014

Додатоци на производот