0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
Автомобил Воланот Покрие Кожа Големина 38cm За ФОЛКСВАГЕН Шкода Шевролет Форд, Нисан итн. 95% Автомобили Бесплатен Превозот

Автомобил Воланот Покрие Кожа Големина 38cm За ФОЛКСВАГЕН Шкода Шевролет Форд, Нисан итн. 95% Автомобили Бесплатен Превозот

DEN 848.00
DEN 1087.68
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Дијаметар:
38cm
Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
rongfeng002
Бренд Име:
ЧЕ ПИ РЕН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.45kg
Специјални Функции:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Должина:
38cm

Додатоци на производот