0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Голема-П 19Pin+9Pin 2 Портен USB Хаб USB 3.0 HD Аудио Преден Панел Комбо Заградата Адаптер За Десктоп Внатрешни 3.5 CD DVD ROM

Голема-П 19Pin+9Pin 2 Портен USB Хаб USB 3.0 HD Аудио Преден Панел Комбо Заградата Адаптер За Десктоп Внатрешни 3.5 CD DVD ROM

DEN 495.84
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : 2 USB 3.0 порти+HD АУДИО SATA Кабел Напојува трансфер на Податоци го оценувате до 5 Gbps Бакар диригент за максимална спроводливост и reliablity Висока густина двојно екранировка за максимална одбивање на ЕМИ и RFI Plug and play, без возач потребни Наназад компатибилен со USB 2.0 и 1.1 Вклопува во 3.5 инчи отвори bay Преден панел боја : Црна USB Кабел : 0.6 Метар (Прибл.) Поддршка на Систем : Windows XP, Vista, Windows 7 8 32 & 64-Битна и Mac OS Забелешка : USB3.0 20 Pin конектор е всушност 19pin,HD аудио 10 Pin конектор е всушност 9pin ,како еден pin на конекторот е блокиран до. Кориснички Прирачник : 1. Исклучете го вашиот PC; 2. Инсталирање на Центар да PC 3. Поврзете го USB3.0 20 Pin конекторот на вашиот плоча 4. Вклучете го вашиот КОМПЈУТЕР и ќе можете да уживате голема брзина.
Пакување Листа : 1 x USB 3.0 Преден Панел Пратката 1 : Бесплатен Превозот во Светот. 2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка. 3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите. 4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите. 5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува, па превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона, па ве молиме да бидете трпеливи. 6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница. Враќање&Наплата 1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас. 2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба. 3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас. 4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно. Повратни информации 1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин. 2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Основните својства

Пристаништа:
4
Број На Модел На:
4071-3013
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Пакет:
Yes
Стандард:
USB 3.0
Бренд Име:
Голема-П
Funtion:
читач
сертификација:
ce
Должина:
60CM

Додатоци на производот