0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-26 %
РОМАНТИЧНИ МЕЧКА Лесно Кора Исклучување Долготрајни Усна Сјај Маска Водоотпорен Шминка Мат Нијанса Усна Сјај Кармин Жените Balm Козметички Топла

РОМАНТИЧНИ МЕЧКА Лесно Кора Исклучување Долготрајни Усна Сјај Маска Водоотпорен Шминка Мат Нијанса Усна Сјај Кармин Жените Balm Козметички Топла

DEN 44.00
DEN 59.52
Това е достапна

Количина на стоки


7773 Најде убавина и здравје
РОМАНТИЧНИ МЕЧКА Лесно Кора Исклучување Долготрајни Усна Сјај Маска Водоотпорен Шминка Мат Нијанса Усна Сјај Кармин Жените Balm Козметички Топла
Карактеристики :
Длабоко навлажнувачки, хранливи, подобрување на dehulling.
Добар ефект и водоотпорен, им даде на вашите усни траен претрупан боја.
Со овошен вкус, таа продолжува усните меки и шармантна.
Мини дизајн е многу лесно да се носат во вашата шминка торба.
Погодна за двете професионална употреба или домашна употреба.
Описи :
Лесен за употреба, се шири рамномерно, а потоа почекајте 8-10 минути да се исуши.
По суво, исто така лесно да лупам off.
Тоа ќе биде совршен подарок за вашите пријатели.
Спецификации :
Нето тежина : 15g
Материјал : Кармин
Големина : 10.5*1.5 cm
Боја : црвена лубеница, прекрасна праска, секси црвено, розово розова, цреша црвениот, сладок портокал
Пакет се вклучени :
1 x Кора Исклучување Кармин
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!

Основните својства

Бренд Име:
романтични мечка
НЕТО-WT.:
15g
Корист:
Крем,Хранливи
Број На Модел На:
излупете исклучување кармин
Количина:
1pc
Состојка:
усна сјај
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тип:
усна сјај

Додатоци на производот