0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Износот на медицински огледало огледало ENT испитување на медицински endoscope otoscope медицински помагала

Износот на медицински огледало огледало ENT испитување на медицински endoscope otoscope медицински помагала

DEN 627.84
Това е достапна

Количина на стоки


Функција
1 Квалитет, во согласност со медицински стандарди
2 Топката тип rotatable интерфејс, лесно може да се прилагоди по фиксна стега
3 Еластична лента, слободно ќе може да се прилагоди на стегање на носителите
Огледало со дијаметар : за 8cm
Должина на завој : за 70cm

Основните својства

Тип На Објект:
Уво Заштита
Големина:
DC 8cm
Број На Модел На:
SU-EJ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик + Пластика

Додатоци на производот