0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Јапонски Гроздобер Грубата Керамика Цвеќиња, Садови Аир Керамички Мов Садови Tabletop Украс Кунг Фу Чај Сет Чај Фах Teapot Носителот

Јапонски Гроздобер Грубата Керамика Цвеќиња, Садови Аир Керамички Мов Садови Tabletop Украс Кунг Фу Чај Сет Чај Фах Teapot Носителот

DEN 2162.00
DEN 3325.92
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
ZEETOON
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Материјал:
Керамички & Порцелански
Функција:
Tabletop Вазна
Големина:
S
Име:
Зен Јапонски Стил Флорални Уметност Гроздобер Вазна
Стил:
Јапонски Стил
Материјал:
Грубата Керамика
Големина:
СЛ.
Површината Технологија:
Метал глазура падови
категорија:
Вкусен растенија Вазни, Jardiniere
Правење метод:
Рачно изработени
Креативни гроздобер дома декор:
Tabletop, бојадисана, Bookcase, ТВ Кабинет, Спална соба, Студија, Канцеларија
Пакет Листа:
1 КОМПЈУТЕР Вазна (Без Цвет)
Пакување:
безбедност пакување

Додатоци на производот