0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Кинг Yong Zheng Антички Керамичка Вазна Глеѓ Хексагонални Meiping Вазна Антички Порцелански Античките Порцелански Колекција

Кинг Yong Zheng Антички Керамичка Вазна Глеѓ Хексагонални Meiping Вазна Антички Порцелански Античките Порцелански Колекција

DEN 3231.00
DEN 6336.00
Това е достапна

Количина на стоки

Опис Име : Кинг Yong Zheng Антички Вазна Глеѓ Хексагонални Meiping Вазна Стил : Гроздобер Направени во Jingdezhen Големина : за висина 23cm ширина 14.5 cm устата кол 3.5 см дното кол 7cm Бренд : подобрување на Материјал : керамички Функција : дома декорација, свадба подарок, подарок за роденден присутни, housewarming, нов дом декорација, прозорецот на екранот, чување на екранот ковчегот, снимање реквизити, љубителите на денот на вљубените подароци, собирање модел, итн Пакувањето : картонска кутија со целокупната пена,многу безбедно Пакет се вклучени : вазна x1 Дрвени база не е вклучена

Основните својства

Бренд Име:
подобрување на
Големина:
L
Функција:
Tabletop Вазна
Стил:
Класичен
Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
Античкиот Глеѓ Вазна
Материјал:
Jingdezhen Керамички
Стил:
Античкиот
Функција:
Цвет вазна Подарок Свадба подарок
Примена:
Дневна соба, Спална соба Студија соба Хотел

Додатоци на производот