0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
Гроздобер Везови Жените Вечер Торба Цвет Роза Rhinestones Мала Чанта Партија Свадба Дами Crossbody Рамо Кеси LI-380

Гроздобер Везови Жените Вечер Торба Цвет Роза Rhinestones Мала Чанта Партија Свадба Дами Crossbody Рамо Кеси LI-380

DEN 1243.00
DEN 2344.80
Това е достапна

Количина на стоки


Гроздобер Везови Жените Вечер Торба Цвет Роза Rhinestones Мала Чанта Партија Свадба Дами Crossbody Рамо Кеси
Плаќање
1.Зачувам, T/T, western union се достапни. итн.
2.Сите плаќања треба да биде во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
3.Купувачот ќе биде одговорен за даночни или царински од нивната земја.
Превозот време
1. Кина пост воздух mail & Сингапур пост воздух mail време на испорака : 10-60 дена во нормална состојба( зафатен сезона,лошите временски услови, одмор, ќе доведе до одложување)
2. EMS време на испорака : 2-30 дена
Политика на враќање
1. Ние обезбедуваме 7 дена гаранција за оваа точка. Но ние не прифаќаме враќање на стоката е по употребата, не се компензира за било вештачки штета.
2. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail и краток опис на физичка слика дека испратени оштетена стока.
3. Ние ќе се справи со два дена откако си ја примил стоката известување, наплата само производ не е на располагање или да испратите грешка, да ги оштетат, купувачот е задолжено за враќање на ставката на превозот.
4. Ве молиме оставете малку боја разлика, Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори,осветлување, позадини и др.
Повратни информации
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез,Синџири
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Жакард
Бренд Име:
Jonlily
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Minaudiere
Тврдост:
Тешко
Број На Модел На:
жените ден канџите вечер торба
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Големина:
19cmx7cmx12cm

Додатоци на производот