0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
2018 Нови Пристигнување Секси Види Преку Сплит Сирена Светкавиот Вечерни Фустани Мис Универзум Фустани Партија Пром Фустани vestido де феста

2018 Нови Пристигнување Секси Види Преку Сплит Сирена Светкавиот Вечерни Фустани Мис Универзум Фустани Партија Пром Фустани vestido де феста

DEN 8942.00
DEN 9936.00
Това е достапна

Количина на стоки


2018 Нови Пристигнување Секси Види Преку Сплит Сирена Светкавиот Вечерни Фустани Мис Универзум Фустани Партија Пром Фустани vestido де феста Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број CZM201 Ткаенина Сатен Разубавувањето beading Целосно Наредени Не се Изгради во Градник Да Fishbones Затворање Патент До Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 12-30 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yes
Боја Шема
Мерка Настава
A : рамо до Рамо; B : Брадавица да брадавица; C : Биста; D : Половината; E : Колковите : ; С : Ракав elength; G : Bicep; H : Грб Око(Armhole Околу); I : Шупливи до Подот( над биста ) без чевли; J : Висина без чевли, К : Чевли висина кога тоа ќе се одговара со овој фустан L : Шупливи да Половината над биста ; M : Ако ова не е дно должина фустан, pls мерка на рамо до дното на фустан над биста .
Стандардна Големина на Табелата (1-3cm разликата е дозволено)

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Декорација:
Sequined,Beading
Бренд Име:
скромни велејќи
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Резервоар
Моден Елемент:
Илузија
Број На Модел На:
CZM201
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Труба / Сирена
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Ткаенина Тип:
Сатенски
Vestido Долго Де Феста:
облека де соаре
Vestido де феста:
вечер фустан
Вечерните Фустани:
vestido longo
вечерните фустани долг:
vestido де феста longo
Облека де Соаре Longue 2018:
Пром Фустани
вечер gown:
Вечер Фустан 2018
Вечерните Фустани Долг 2018:
вечер партија
долгите вечерни фустани:
Vestido долго де феста став casamento
vestido феста longo:
vestidos де novia
Пром Фустан:
vestido noche de

Додатоци на производот