0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-23 %
Сопствени Направени 3/4 Ракави Beaded Sequin Вечер Фустан во Црн Краток Партија Фустан за Жените Вечера Церемонија Наметки Домот 2018

Сопствени Направени 3/4 Ракави Beaded Sequin Вечер Фустан во Црн Краток Партија Фустан за Жените Вечера Церемонија Наметки Домот 2018

DEN 6596.00
DEN 8566.56
Това е достапна

Количина на стоки


добредојдовте на нашата продавница
Сопствени Направени 3/4 Ракави Beaded Sequin Вечер Фустан во Црн Краток Партија Фустан за Жените Вечера Церемонија Наметки Домот 2017
Напомена :
1) За стандардна големина, има САД, велика БРИТАНИЈА,ЕВРА големина, ве молиме да ни кажете јасно. Било какви промени на големината/color/ посебни барање не се прифатливи по ред поставени надмине 24 часа.
2) Ако имате било какви прашања( вклучувајќи ги цените, превозот цена, големина или боја), ве молиме да ми кажете онлајн или e-mail за мене.
3) Ние исто така, обезбеди свадба додатоци како превез, ракавица,petticoats, но тие се екстра.
4) Ако сте загрижени за политика на враќање пред ставање на понуда, ве молиме прочитајте ја нашата политика на враќање внимателно на дното на оваа страница
5) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, понекогаш боја изгледа малку различни, pls се разбере.
Големина На Табелата :
Ако изберете прилагодена големина, ве молиме да ни понудат вашиот мерења како следново :
1. Целосна Биста = ( ) инчи / см
2.Половината = ( ) инчи / см
3. Колковите = ( ) инчи / см
4. Висина = ( ) инчи / см
5.Шупливи до Подот = ( ) инчи / см
6. Фустан во боја = ( # ) ( може да се избере боја од нашите табела табела ) Боја Шема :
Превозот Политика :
1. Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и Телефонски Број се точни.
Руски Купувачот : ве молиме напишете го вашето име и презиме на три зборови;
Бразилецот Купувачот : ве молиме да ни понудат вашиот CPF за превозот;
2. Ние обично брод преку e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, тоа би можело да се избегне Царинската Такса, но тоа трае 30 - 45 дена. Ако ви треба фустан под итно, ние укажуваат на тоа дека може да избере EMS, DHL, FEDEX, UPS-от превозот, тоа обично трае 5-7 дена .
Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или обичаите поврзани трошоци.
Политика На Враќање :
1)мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(es). Ве молиме наведете проблемот на примените добра и на причината за враќање. Доколку купувачот не контактирате по 3 дена и да побара враќање на средствата, ние не го прифати.
2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси.
3) се Врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност
4) Тоа е купувачот има обврска да плаќаат за превозот надомест за испраќање на назад и размена
5) Само проблеми со квалитетот или големина грешка,ние прифаќаме враќање
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашата служба, pls ни остави 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние навистина ќе го ценат.
2.Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас да го решите проблемот пред да остави негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.


Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
Awishwill
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined
Воз:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Деколте:
Лажичка
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
sequin
Половината:
Природни
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Повод:
Формално Вечер
Големина:
Standard Size / Custom Size
Слика Тип:
Вистински Слики
боја:
Боја како слика / Прилагодено боја
Тип На Објект:
vestidos де феста

Додатоци на производот