0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Секси Муслимански Долг Ракав Црвено Пердув Формално Матурска Вечер Партија Облечи Облека Дубаи Турско Арапски Вечер Фустани Фустани Galajurk

Секси Муслимански Долг Ракав Црвено Пердув Формално Матурска Вечер Партија Облечи Облека Дубаи Турско Арапски Вечер Фустани Фустани Galajurk

DEN 8352.00
DEN 11136.00
Това е достапна

Количина на стоки


Фото Покаже :
Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.
Ако пост да БРАЗИЛ , ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки, без неа, не можеме да ја објавите на фустан, ви благодариме за вашето разбирање.
Боја На Графикон :
Гаранција За Квалитет
Фустан На Одлуки
За Враќање А Вие have7 дена да контактирате со нас за враќајќи се од датумот кога сте го добиле. Б. се Врати превозот треба да се плати од страна на купувачот. В ве Молиме да ни овозможи следење на број, специфична причина за враќањето на бегалците и вашиот ПРОЕКТ. D. Ако сакате да ја смените објект( Акции на Производи Само ), ние ќе reship на нови објекти кога ќе го добиете вашиот враќање пакет. E. Тука ние се нудат бесплатни модификација. Исто така, ние ја преземе одговорноста за reship товар. Контактирајте со Нас А Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа. Б. Ние ќе ве остави позитивни повратни информации по вашата исплата. Се надеваме дека така ќе се остави позитивни повратни информации и 5-ѕвезда НСД ако не сте задоволни со нашата објект и услуга. В. Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде Низок повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Д. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа ( освен за викенди и празници). Превозот
A. Како што е меѓународниот превозот услуга,време на испорака и поштенски се разликуваат од различни регионот.Најефикасен курир, ќе се применува(DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS,EQUICK,итн.).Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник на превозот време ќе биде малку подолг.Превозот време за некои земји како Russa и Бразил ќе биде повеќе подолго, тогаш другите counrties ,Околу 60-90 дена од Кина пост
Б. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Крзно,Пердуви,Sashes
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Илузија
Материјал:
Сатенски
Број На Модел На:
JW66
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
Lowime
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Колено-Должина
Ткаенина Тип:
tulle
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија

Додатоци на производот