0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Убавината Emily Линија Долга Вечер Фустан Елегантен Партија Vestido Де Феста Брза Испорака Некогаш убава бела Чипка цвет Пром Фустани

Убавината Emily Линија Долга Вечер Фустан Елегантен Партија Vestido Де Феста Брза Испорака Некогаш убава бела Чипка цвет Пром Фустани

DEN 3360.00
DEN 4666.08
Това е достапна

Количина на стоки

Со производот
Мерење Предупредува
Ако сакате да ја изберете фустан, ве молиме понуда мерења како и на следниот графикон!
1. Биста : __________
2. Половината : _________
3. Хип : __________
4. Рамо до рамо : ______
5. Рамо до подот (со чевли на) : ________
6. Висина ( од врвот на главата до подот без чевли) : _____ Ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка : Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете "Други боја" или "Повеќе Боја" боја на опција, а потоа ја напушти боја број во цел забелешка. Ако имате било каков сомнеж ве молиме контактирајте со нас преку порака tools.
Стил Разновидност
Дојдовме блиска соработка со различни фустан произведува, гарантирање огромна колекција на стилови за клиенти избор.
Вистински Фото Снимање
Ние се земе фотографиран за секој нов стил во нашата сопствена/соработници' студио секоја сезона
Фустан Индивидуализира
Уживајте во нашите сопствени прилагоди на услуги за подобро да се вклучите! Свадба и формално фустани со наменска опција на производот страница се индивидуализира настрана од редовните големини од 2-26 W.
Уникатен Дизајн
Поседуваат тим на креативни дизајнери, имаме изградено свои брендови (Miama за Свадба Dreses и Rani за Формално Наметки). Досега, ние дизајниравме над 600 стилови, кои се ексклузивни за да Milanoo.
Парична Казна Квалитет
Со тим на стручни dressmakers, ние сме во можност да ги користат најдобрите производство техники за да се создаде вашиот фустан.
Голема Цена
Со доставување фустани директно од фабриката на клиентите, имаме трошоците и оперативни расходи контролира за да се најголемите прошири, осигурувајќи нашите клиенти да добијат повеќето вредност надвор од нашите производи. 1. Фустан Дизајнирање 2. Моделот На Одлуки 3.Прилагодувањето 4. Pleats Ruching 5. Шиење 6. Под Притисок 7. Beading 8. Топ Притискање на А. Ние обезбеди Слободен Воздух Mail и Забрзан Превозот, како што курирската служба DHL,EMS,ДПД,UPS-от,FEDEX и така натаму. Обично тоа ќе трае околу 3-5 недели по Воздушен Mail да повеќето земји.Превозот време за некои земји, како што е Бразил,Русија,Чиле,Afraic земји ќе биде повеќе подолго, тогаш другите counrties , Околу 60-90 дена од Кина пост.Најефикасен курир, ќе се применува(DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ,EMS,EQUICK,итн.).Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник на превозот време ќе биде малку подолг.
Б. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. А Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа. Б. Ние ќе ве остави позитивни повратни информации по вашата исплата. Се надеваме дека така ќе се остави позитивни повратни информации и 5-ѕвезда НСД ако не сте задоволни со нашата објект и услуга. В. Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде Низок повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Д. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа ( освен за викенди и празници). А Ќе има 7 дена откако ќе се облекуваат за да се вратите. Б. ќе ви 20%-30% restock надоместокот за не-qualiy се врати. В. се Врати превозот треба да се плати од страна на купувачот за не-qualiy прашање.( Големина прашање не припаѓаат на квалитетот прашање) В ве Молиме да ни овозможи следење на број, специфична причина за враќањето на бегалците и вашиот ПРОЕКТ.

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
V Деколте
Број На Модел На:
WP01015
Воз:
Судот Воз
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Обвиткан,Tassel,Бисери,Чипка,Appliques,Нивоа,Цвеќиња,Beading
Sleeve Стил:
Редовни
Моден Елемент:
Цветни Печатење
is_customized:
Yes
Материјал:
Микрофибер,Полиестер,Сатен
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Вграден Градник:
Yes
Ткаенина Тип:
Чипка
Бренд Име:
Убавина-Емили
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани

Додатоци на производот