0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Човекот Жените Велосипедизам Чорапи Велосипед Чорапи Дише Спортски Чорапи Човек

Човекот Жените Велосипедизам Чорапи Велосипед Чорапи Дише Спортски Чорапи Човек

DEN 341.00
DEN 455.04
Това е достапна

Количина на стоки


Име : Човек Жените Велосипедизам Чорапи
Боја:Црна/Жолта/Роуз/Бела
Големина:Една големина Производ Шоу
1.Услуга
(1)Сите на нашите предмети се како што е наведено во нивните описи. (2)објектите се 100% нови,ние нудиме најдобар производ по најдобра цена. (3)Доколку ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
2.Пратката (1)Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде најдобра цена. (2)Нормално ние ги испраќаат од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ,тоа ќе пристигне околу 20-40 дена,некаде може да му треба повеќе време. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. (3)со нас, и ние ќе брод од страна на e-пакет,тоа е бесплатен превозот. (4)ние, исто така, може да брод од страна на DHL,Fedex,Ups-от,Aramex,Ems,e-Ems,E-пакет, можете да контактирате со нас ,можеме да ви понудиме најдобра цена.
3.Повратна информација (1)ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) , ако сте задоволни со нашата предмети. И можете да ги споделите со вашите пријатели на VK, Facebook, Twitter..Благодарение (2)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
(3)ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Основните својства

Пол:
Жените
Спорт Тип:
Велосипедизам
Прст-одделени:
No
Црево На Висина:
Колено-Висок
број:
160264

Додатоци на производот