0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
Weimostar Униформа Велосипедизам Џерси Долги Ракави Зимски Топлинска Руно Велосипедизам Облека Windproof MTB Велосипед Џерси Велосипед Облека

Weimostar Униформа Велосипедизам Џерси Долги Ракави Зимски Топлинска Руно Велосипедизам Облека Windproof MTB Велосипед Џерси Велосипед Облека

DEN 894.00
DEN 1295.04
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : 100% Полиестер
Боја : Како Што Е Прикажано
Е Применливо : Велосипедизам, Игралишта Спортски
Висок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови Одговара
Ова е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .
Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед. Дури и Поголем 4 XL,5 XL,прилагодите големина е прифатена
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед J ersey Врвот
Големината На Табелата За Мажи Долг Ракав
ДЕКОЛТЕ
Моден Едноставен Дизајн Јака ,Намалување На Триење Предизвикани Од Јава
ПАТЕНТ
Висок Квалитет На Патент,Издржливи,Користете Скриени Мазна Патент
SLEEVE
Страна Ткаенини : Large Grid Ткаенина.Високо Еластична,Високо Дише.
HEMLINES
На Hemline Додавање Пропадна Лента,Спречување На Дислокација
ЗАДНИОТ ЏЕБ
Назад Три Кеси Дизајн За Лесно Складирање На Мали Предмети,
Може Да Се Стави Телефони,Шишиња Со Вода И Сите Работи Што Треба
3 D Ергономски Намали
3 D се Прилагоди врз Основа На Ергономијата И Велосипед
Вратот И Колковите Се Однесува Пред Навалите Дизајн. Назад Со 17 Степен Свиткано За Да Се Обезбеди Удобно Чувство
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
долг ракав велосипедизам џерси
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
зима,есен,пролет
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси

Додатоци на производот