0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Teleyi Про Тим Опрема Мажите Долг Ракав Велосипедизам Џерси MTB Велосипед Велосипед Ropa Ciclismo Дише MTB Џерси Велосипедизам Облека

Teleyi Про Тим Опрема Мажите Долг Ракав Велосипедизам Џерси MTB Велосипед Велосипед Ropa Ciclismo Дише MTB Џерси Велосипедизам Облека

DEN 729.00
DEN 767.04
Това е достапна

Количина на стоки


Празник соопштение, Купувачот мора да ја прочитате!!!
Почитувани Клиенти
Ви благодарам многу за посетата на мојот продавница.
Кина е како Кинеската Нова Година одмор од 15 февруари до 28 .
Но џерси фабрика празници 1 февруари до 28 . Во меѓувреме сите џерси нарачки ќе бидат испратени по празникот. Доколку не сакате да чекате, ве молиме контактирајте со нас за да го откажете трансакцијата.
ако тие се во акции . Ние ќе го испрати во прв пат. Ако вашата цел е надвор од акциите , а потоа треба да се чека да празници завршена.
Ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Кинеската Нова Година празник, Откако празници се повеќе, што ќе биде прв пат да ги испрати .Ние ќе ги направи можно побрзо да се испорача. Се надеваме дека ќе може да се разбере и да се прости.
Вашиот задоволителен е нашиот најголем приоритет. Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние се извинуваме за непријатностите. Вашето разбирање е многу ценет.
Добар Ден!
Вашиот пријател
Опис : Материјал : 100% Полиестер COOLMAX : брзо-сува функција и да се чувствувате поудобно Висок квалитет хулахопки ткаенини : светлина и намалување на ветрот Тоа може да ви се исуши и кул во топла состојба и топло во ладно состојба Дури и сте испотени, Дрес никогаш не се придржуваат до вашата кожа
Пакетот Вклучува :
1 Парче x Велосипед долг ракав Јакна

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено,Windproof
Сезоната:
есен,пролет
Бренд Име:
weimostar
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
CC6314

Додатоци на производот