0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
Велосипедот заштитни Очила Windproof Eyewear риболов Работи Велосипед очила за сонце ciclismo MTB Велосипед Очила Gafas де bicicleta

Велосипедот заштитни Очила Windproof Eyewear риболов Работи Велосипед очила за сонце ciclismo MTB Велосипед Очила Gafas де bicicleta

DEN 579.00
DEN 876.96
Това е достапна

Количина на стоки


Велосипедот заштитни Очила Windproof Eyewear риболов Работи Велосипед очила за сонце ciclismo MTB Велосипед Очила Gafas де bicicleta
Додатоци Опис
Очила * 1
Очила кеса * 1
Очила крпа * 1
Поларизација тест картичка * 1
Пакување кутија * 1

Основните својства

Бренд Име:
kapvoe
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирани леќи UV400
Леќа Висина:
140
Леќа Ширина:
47
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Glasses16
рамка боја:
Повеќе
Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Спорт Тип:
Велосипедизам
Тип На Објект:
eyewear

Додатоци на производот