0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
2018 Отворено FMA Тактички Посебни воздухопловната Recon Шлем Воена Војската Отворено КС Airsoft Војна Игра Велосипед возење Велосипед Шапка Опрема

2018 Отворено FMA Тактички Посебни воздухопловната Recon Шлем Воена Војската Отворено КС Airsoft Војна Игра Велосипед возење Велосипед Шапка Опрема

DEN 730.00
DEN 1028.16
Това е достапна

Количина на стоки

2018 Отворено FMA Тактички Посебни воздухопловната Recon Шлем Воена Војската Отворено КС Airsoft Војна Игра Велосипед возење Велосипед Шапка Опрема

Основните својства

Бренд Име:
Wolfslaves
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
LN-HT08396
Тип На Објект:
Капа
Спорт Тип:
Велосипедизам
Материјал:
ABS
Тежина:
350g
Број На Модел На:
LN-HT08396-1

Додатоци на производот