0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Fouriers CNC пред се Зголеми Центар Адаптер Преку Оска 15mm x 100mm да 15mm x 110mm Зголеми Вилушка Конверзија Комплет

Fouriers CNC пред се Зголеми Центар Адаптер Преку Оска 15mm x 100mm да 15mm x 110mm Зголеми Вилушка Конверзија Комплет

DEN 837.60
Това е достапна

Количина на стоки

Пред 15mm зголеми центар adpater Конвертирате 100mm да 110mm Материјал : ЦПУ ,од легиран 6061 Тајван, fouriers бренд Вклучува : 2 парчиња 5mm изолација, 6pcs завртки, 1pcs адаптер Тежина : 11g без завртки, 30g со завртки Боја : црна Овој адаптер им овозможува на 15mm x 100mm преку оска центар да биде инсталиран на 110mm широк Зголеми тип вилушка. Воланот е издигна и обезбедени со вашиот 15mm x 110mm брзо ослободување.

Основните својства

боја:
Црна
Бренд Име:
FOURIERS
Диск Планината:
Yes
категорија:
имајќи центар
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
Материјал:
Алуминиум легура
Позиција:
ПРЕД
Центар Дупка Број:
32 Дупки
Зборуваше Дупка:
Зголемете HubAdapter

Додатоци на производот