0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
16 во 1 Планински Велосипед Алатки Поставува Велосипед Велосипед Мулти Поправка Алатка за Полнење Хексадецимален Зборуваше Клуч Планина Циклус Шрафцигер 8/9/10/mm

16 во 1 Планински Велосипед Алатки Поставува Велосипед Велосипед Мулти Поправка Алатка за Полнење Хексадецимален Зборуваше Клуч Планина Циклус Шрафцигер 8/9/10/mm

DEN 478.56
Това е достапна

Количина на стоки


Детали За Производот
Бренд : DUUTI
Стокови името : 16 во комбинација 1 алатки
Модел : TL-107
Материјал : 45# угасне јаглероден челик
Тежина : 205g
Опис :
Има 16 функции : 1, шест агол клуч 2mm; 2, шест агол клуч 2,5 mm; 3, шест агол клуч 3мм; 4, шест агол клуч 4mm; 5, шест агол клуч 5mm; 6, шест агол клуч 6mm; 7, крстот шрафцигер; 8, шрафцигер; 9. Шест агол клуч 8mm; 10, шест агол ракав клуч 9mm; 11, шест 10мм 12 агол клуч клуч; 8mm; 13, 10мм 14, отворен spanner; клуч 15mm; 15, 14 GE 16, еден клуч род ракав; Производ Слика
плаќање 1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму. 2,Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред. 3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас. 4,ве Молиме проверете го вашето име(Особено руски клиенти), адреса и телефонски број, пред да плати, во спротивно не ќе ги добиете пакет. Пратката&Испорака 1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.ве молиме проверете го ова. 2,ние ги поддржуваме многу превозот методи.Нормално, пакети ќе пристигне во рок од 45 дена. 3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете 4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од pckaging. Враќање&Наплата 1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено. 2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа. Повратни информации Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме, Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

Основните својства

Бренд Име:
DUUTI
Тип:
Мултифункционален Алатки
Тип:
Алатки
Тип На Единица:
1 сет
Тежина На Пакет:
0.26kg (0.09lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x10cm (3.94in x 3.94in x 0.79in)
Е Прилагодена:
Yes
Suivice:
Висок Квалитет на услуга
квалитет:
Висок
Место на Потекло:
Кина
Време е да се marke:
2017
користат за:
Велосипедизам

Додатоци на производот