0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
D100 висока светлина СТП отворено велосипедот пред задните шлем рамка центар led блиц велосипед светлина

D100 висока светлина СТП отворено велосипедот пред задните шлем рамка центар led блиц велосипед светлина

DEN 2645.00
DEN 2784.00
Това е достапна

Количина на стоки

D100 висока светлина СТП отворено велосипедот пред задните шлем рамка центар led блиц велосипед светлина
2016 година нови производи
* црвена / сино / зелено *
Мултифункционален ourdoor трепка бенд
1.Стабилен
2.2 LED hight светло Трепка долго време користење
3.СТП тело нов производ
Од врата пешачење, велосипед, спорт,funing,игра.
"Sky Eye" бренд LED отворено светло лента лента под брендот споредби отворено производи 2014 топла производ. Транспарентен материјал, добра луминисцентните својства, литиум батерија-напојува постојана состојба може да биде живот 100 часа. Причината зошто овој дел ремени топла, таму е функција која е пренослив да се движат слободно носење стилови. Одење може да биде поврзано со движењето на раката, на ранец. Може да биде поделена на рамката кога јава шлем, или директно како leggings со отворено партија сцена може да се користи како боја светла, па дури и да направи cheerleaders митинг светла. Овој производ е еколошки, шарени, безбедно, силни перформанси водоотпорен, мулти-цел на производот.
♣Sanyun компанија произведува велосипед опашка-светилка,велосипед алармантна светлина,велосипед бар крајот светлина,V сопирање светлина,LED опашка-светлина и ласерски опашка-ламба.Sanyun произведува и продава производи на себе и да се обезбеди велосипед опашка-светилка цитат.На големо и дистрибутерите се топло добредојдени.
♣Sanyun компанија се наоѓа во Шенжен, каде електронски производи од преработувачката индустрија е многу богата,сопственик богата развој на тим на велосипед опашка-светилка, Имаат развиено голем број на велосипед LED ласерски опашка-светилка вклучувајќи ги и надворешните патент и внатрешната структура патент со соработката меѓу странските и домашните клиенти на велосипед делови.Опашка-светлина произведена од Sanyun има супериорен вода-доказ за сопственост и долго-lifed батеријата,ја помина CE сертификација на велосипед индустрија тест и електронски производи за извоз.Употребата живот на опашка-светилка надминува 10,000 часа.
♣Во идниот развој,Sanyun ќе се развие попаметни и повеќе автоматски опашка-светилка алармантна додатоци. Sanyun компанија произведува многу видови на велосипед опашка-светлина,имаат развиено LED ласерски опашка-светло покрај категории, на кои ние им обезбедиме на нашите клиенти со OEM услуга ласерски опашка-светилка има 2 вида на електрична енергија-снабдувањето режими.Еден е USB полнење ласерски опашка-светилка;други НЕ е.7 AAA батерија за електрична енергија-снабдувањето на ласерски опашка-ламба.со 5 супер светло светилка лежиште,видливоста е многу добар.По тестирањето,животот на LED светло лежиште може да биде 100,000 часа.Ласерски опашка-светилка има 3 вида На блескав режими.Еден е блескав цело време, еден е трепка;третиот е циркулираат блескав еден по еден.
♣Моќ-зачувани светилка троши многу малку Енергија и може да биде светлина за 150 часа.Пластични школка е многу добро светло-признавајќи квалитет.Надворешноста ABS пластика има многу добро запечатен водоотпорен сопственост.Батеријата кутија содржи вода-доказ јамка и има многу добра водоотпорен ефект.Постои многу добра antishocked ефект во внатрешноста на опашка-светилка за да се зголеми употребата живот на опашка-ламба.Sanyun компанија ќе биде континуирано да се развие велосипед опашка-светлина и ќе се развие попаметни,супер светло и енергија-зачувани опашка-светилка производи.

Основните својства

сертификација:
CE/ROHS
Монтажа Сместување:
Seatpost
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
SYUN-ЛП
Број На Модел На:
D100
Велосипедот Светлина:
LED+ЛАСЕР
флеш мувла:
2 калапи
флеш батеријата:
До 2032 литиум батерија
intellgent mode1:
стабилен
intellgent mode2:
трепка трепка
кора:
СТП тело
is_customized:
Yes
Тип:
Led диоди
Позиција:
задни светла

Додатоци на производот