0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
SHENKEY Нови USB Полнење Велосипед Светлина Велосипед Светло Велосипед LED Светилка За Велосипедизам Зум Факел +Велосипед Планината

SHENKEY Нови USB Полнење Велосипед Светлина Велосипед Светло Велосипед LED Светилка За Велосипедизам Зум Факел +Велосипед Планината

DEN 360.00
DEN 720.00
Това е достапна

Количина на стоки

Опис : Производ Тежина : 65 G Име : Велосипед Светло Light time : 1-2 часа на светлината Полнење ти мене : За 1 часа Производ Партер : јаки / слаби / strobe Водоотпорен : IPX-4 водоотпорен Употреба на материјали : воздухопловство алуминиум легура Производ големина : 25 * 22 * 92mm Пакет Вклучува :
1 X Велосипед Светлото 1 X 360 Степен Ротација Велосипед Светлина Носителот

Основните својства

боја:
Црна
сертификација:
CE
Монтажа Сместување:
Handlebar
Напојување:
Батеријата
Бренд Име:
SHENKEY
Број На Модел На:
SHENKEY-11-Светло

Додатоци на производот