0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Бесплатен Превозот 100pcs 21G Тапи Издавање Игла

Бесплатен Превозот 100pcs 21G Тапи Издавање Игла

DEN 364.00
DEN 383.52
Това е достапна

Количина на стоки


Супер евтини фармацевт бајонет игла / игла (спецификации)
Пластични седишта прецизност издавање млазницата се Seiko систем, внатрешен дијаметар на грешка е апсолутно не повеќе од 0.01 mm, Сите челични цевки користење на уникатни технологија, брус-бесплатно обработка, внатре и надвор ѕидни полирани челични цевки крајот chamfering за да се осигура точноста на течни надвор, да се стави крај на цртеж, На двоен хеликс заклучување со pin на носителот и голем дел од ротирачки дизајн, не само со посигурно и полесно да се размонтираат (според барањата на клиентот во на лактот игла). Станови за продажба : (100 / package)
Големина Внатре Надвор боја
16 G 1.32 mm 1.60 mm транспарентен
18 G 0.90 mm 1.20 mm Розова
19 G 0.84 mm 1.08 mm млечниот
20 G 0.62 mm 0.90 mm жолта
21 G 0.51 mm 0.82 mm зелена
22 G 0.41 mm 0.73 мм Црно
23 G 0.33 mm 0.63 mm сина
25 G 0.25 mm 0.51 mm портокал
27 G 0.21 mm 0.40 mm квалитети на
30 G 0.16 mm 0.30 mm светло виолетова
Пакување & Испорака ПАКУВАЊЕ :
Стандардна извоз тетрапак пакување. ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА :
3-8 дена по потврдувањето цел,детали за испорака датум треба да се реши според
производство сезона и цел количество. Компанијата Информации
Ningbo VMATIC Течни Контрола Индустрија Co., Ltd е специјализирана производител и извозник на издавање системи и опрема за сите индустрии. Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние сме посветени да издавање дизајн, развој, производство и продажба. Имаме 10 големи серија за нашите производи, соодветната класификација според квалитетот и функција, итн. Секој од нашите предмети е abided со обезбедување на сите индустрии ефективни решение за потребите да се издаваат течности и ставете во еден контролиран начин.
Сите течности може да биде точно се издаваат или од страна на воздушниот притисок или механичка сила. Ние снабдување со едноставна рака или клупата точење за еден дел материјали преку автоматско роботски издавање системи со визија признавање и метар-микс опрема за две-дел материјали, како што се epoxies. Комплетна линија на заменливи шприцеви, буриња, игли и совети се исто така достапни.
Нашите производи се погодни за многу апликации, вклучително и за Медицинската, Електронски, Накит, Автомобилската и општи индустриски ОЕМ собранието операции.
Ние сме посветени на обезбедување на нашите клиенти со висок квалитет предмети и добра вредност за парите, со која ќе се обезбеди задоволство со високо ниво на посветеност.
Ние со нетрпение очекуваме да го можност да услуга вашиот издавање барања. Историја 1 Нашите Фабрика Основана
нашата фабрика основана од 2009 година, започнете со нашите demestic продажбата 2 Добрата Продажба Во Кина
ние продаваме брзо и во нашите Кина Пазарот и да уживаат голем углед 3 Увозот & Извозот Одделот Утврдени
нашите увозот и извозот на одделот се воспостави, да започнеме нашиот меѓународната продажба 4 Продаде Брзо Странство
нашиот извоз годишна продажба износ стигнат до 5,000,000 ДОЛАРИ Сертификати
Обезбедување На Квалитет
Заштита На Вашата Исплата,
Безбеден Вашиот Цел На Нашите Предности
Висок Квалитет На Квалитетни Суровини, Напредни Објекти, Парична Казна И Процедури.
Висока Продуктивност
Брза Испорака
Водечките Ниво R & D Оддел
Искусни Маркетинг Менаџер
Професионален Дизајн Одделот
Прифати ОЕМ & ODM
Одлична Услуга По продажбата Ние им Служи на Врвот 500
ПРАШАЊА И ОДГОВОРИ F AQ 1. Јас може да се купи ниска количина за тест?
Да, се разбира, цените покажа на интернет, вклучувајќи го и превозот цена, но е ќ се земе околу 20-25 дена да вашиот место. ако ви треба брзо експрес, можете да контактирате со мене, имаме договорената цена со изразат компанија, како што курирската служба DHL, UPS-от, FEDEX,ТНТ.

Основните својства

Бренд Име:
VMATIC
Број На Модел На:
VCK21050
Материјал:
pp+Нерѓосувачки челик

Додатоци на производот