0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
КООРДИНАТОР 230V AC Електрична Топлинска Actuator Цела Подно Греење Вентил за Вода за Греење Систем Контролер За Подно Греење Термостат

КООРДИНАТОР 230V AC Електрична Топлинска Actuator Цела Подно Греење Вентил за Вода за Греење Систем Контролер За Подно Греење Термостат

DEN 474.00
DEN 789.60
Това е достапна

Количина на стоки


HG0016385
Спецификација :
Б ранд нови
Материјал : ABS + PC Легура
Боја : Како на сликата прикажани
Големина : Како на сликата прикажани
Капа Орев : Прибл. 3cm/1.18"
Должина на Кабел : Прибл. 90cm/35.43"
Удар : Прибл. 3.5 mm
Напон : 230 V AC
Потрошувачка на енергија : 2 W
Работи Време : 3-5min
Заштитна Домување : IP54
Амбиентална Температура : -25 ℃ ~ 60 ℃
Погоден за Underfloor Греење Термостат.
Анти-запаливи КОМПЈУТЕР за домување, анти-запаливи PA66 како и внатрешните компоненти.
Монтажа позиција : вертикална положба за да го 85° пад.
Пакет Се Вклучени :
1 Компјутер * Електрични Термо Actuator
N ote :
Ве молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Основните својства

Материјал:
Пластични
Структура:
Shutoff
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
Термички Actuator 230V
Standard or Nonstandard:
Стандард
Извор На Енергија:
AC
Притисок:
Среден Притисок
Порт Големина:
како на слика
моќност:
Хидраулични
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода

Додатоци на производот