0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бренд нови carburetor игла одговара за Keihin за Хонда CB400 400cc дел број J8TA

Бренд нови carburetor игла одговара за Keihin за Хонда CB400 400cc дел број J8TA

DEN 479.52
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд нови carburetor игла одговара за Keihin Хонда CB400 400cc дел број J8 TA
Вкупната должина 40.5 мм , иглата капа кол. 6mm , иглата кол.2.9 mm , на врвот Max. кол. 2.5 mm , Микс. кол.2mm

Основните својства

Бренд Име:
SherryBerg

Додатоци на производот