0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
059131502B,059131502 G/EGR Вентил За Фолксваген Touareg Audi A4 Allroad Avant А5 А6 П5 Q7 059 131 502 Б G

059131502B,059131502 G/EGR Вентил За Фолксваген Touareg Audi A4 Allroad Avant А5 А6 П5 Q7 059 131 502 Б G

DEN 4103.00
DEN 4103.04
Това е достапна

Количина на стоки


Забелешка 1
За Промет На Големо Клиенти .
Ние сме Големи странско трговско друштво , има многу продавници на Alibaba,e Bay и Амазон ! Porudct Квалитетот е совршен !
Странство магацини во САД ,велика БРИТАНИЈА ,Германија и чешка , имаат посебни превозот метод без даноци. Повеќе детали , ве молиме оставете ме пораки
Забелешка 2
Бразил / Agentina Купувачите треба да им понуди на CPF Број или CUIT Број при изборот на e-Пакет или Изразат Испорака.
Забелешка 3
Ако знаете царинските политики во вашата земја , ве молиме оставете порака за декларација на вредност.
Забелешка 4
Она што е Продавачот за Испорака Метод ?
(За Русија , тоа е CDEK Русија Линија Превозот
За Европските Земји , тоа е Европа Specail Линија , Без ДАНОК , Обично трае 15 дена да дестинација. Тоа, исто така, може да се e Packet повремено.)
Забелешка 5
Некои земји имаат многу строги тарифни политики. На пример : Јужна Африка, Бразил, Аргентина, итн., бараат од клиентите да ги плати своите тарифи.
-2 Година Гаранција ,Одличен Квалитет -Сосема Нов , Не Е Оригинална . -Предмети во парк , Брза Испорака ОЕМ Дел Броеви : "ФОЛКСВАГЕН" 059 131 502 Б "ФОЛКСВАГЕН" 059 131 502 G

Основните својства

Материјал:
059131502B 059131502G
Бренд Име:
NSGMXT
Број На Модел На:
За CANA CANB CATA CCGA CCWA CDYA

Додатоци на производот