0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Вештачки цвеќиња тропски растенија бонсаи, креативни DIY материјали Декорација вештачки succulents дома десктоп decora

Вештачки цвеќиња тропски растенија бонсаи, креативни DIY материјали Декорација вештачки succulents дома десктоп decora

DEN 236.64
Това е достапна

Количина на стоки


【Име】: Вештачки цвеќиња симулација цвет садови креативни дома декорација мода симулација растенија potted десктоп декорации
【Материјал】: СТП цвет+ пластика цвет тенџере
【Големина】: околу 16*8cm
【Пакет】: 1 buc

Основните својства

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
Десктоп цвет
Цвет Стил:
цвет бонсаи
Бренд Име:
FGHGF
Повод:
Свадба
Материјал:
PU
Стил:
Цвет + Вазна
цвет материјал:
PU
цвет тенџере материјал:
Пластични
Големина:
околу 16*7.5 cm
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Бодлив круша бонсаи

Додатоци на производот