0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
трговија на големо 5 глави вештачки Ranunculus asiaticus цвет пакет лажни персискиот Buttercup свила Чај се Зголеми декоративни цвеќиња 12pcs

трговија на големо 5 глави вештачки Ranunculus asiaticus цвет пакет лажни персискиот Buttercup свила Чај се Зголеми декоративни цвеќиња 12pcs

DEN 3359.52
Това е достапна

Количина на стоки


трговија на големо 5 глави вештачки Ranunculus asiaticus цвет пакет лажни персискиот Buttercup свила Чај се Зголеми декоративни цвеќиња 12pcs
Точка име : 5 глави вештачки Ranunculus asiaticus / персискиот Buttercup / Чај се Зголеми декоративни свила цвеќиња пакет
Материјали : свила , пластични
Големина на : t тој вкупна должина е околу 70cm, Едно парче има 4 поголем цвет глави и 1smaller цвет раководител . цвет глава дијаметар е околу 3,5-7cm .
Тип : 100% висококвалитетен вештачки Ranunculus asiaticus / персискиот Buttercup / Чај се Зголеми
Висок квалитет на свила цвеќиња , само поддршка на големо !!!
Тука нашата цена е за 1 број= 12 парчиња, не се вклучуваат било вазна или другите .

Ако изберете мешани бои, ве молиме да ни остават порака за бои што сакате . ако не , ние ќе ги испрати по случаен избор. Ви благодариме!
Забелешка : се Мери со рака,тоа може да се 1-2cm разлика. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Поради тоа што е премногу долго , ние треба да се наведнат за нив пакет .
Превозот Услови 1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски Бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. 2. Кина пост воздух mail и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : нормално трае од 15 - 60 работни денови на светот. e-Пакет : 10-25 дена . Експрес : 5-10 дена.(ЕМС 10 -20 дена) 3. Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот. 4. Ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без контакт. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Наплата & Се Враќа & Испраќање 1. Ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас. 2. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. 3. Ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас. Повратни информации Доколку вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш. Имаат убав ден, ви благодариме.

Основните својства

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
ЧАБИ ДЕТЕ
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
ДД-FP032-3abc
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Материјал:
Свила
Стил:
Цвет
Тип:
чај се зголеми
Точка име :
вештачки чај трендафил цвеќе
Големина:
Околу 70cm во висина , имаат 5 глави
Материјал:
резолуцијата свила цвеќиња и пластични пол
Употреба:
дома декорација,приказ декорација,други
Тип:
ЧАЈ се зголеми

Додатоци на производот