0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
6pcs/многу 4.5 cm stamen chrysanthemum вештачко цвеќе свадба декорација DIY scrapbooking занает додатоци цвет

6pcs/многу 4.5 cm stamen chrysanthemum вештачко цвеќе свадба декорација DIY scrapbooking занает додатоци цвет

DEN 31.00
DEN 33.12
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме обележите овој магазин, секој петок од 10-12 часот. Топла продажба содржина имаат екстра голем попуст
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјали : Свила
Боја : Како на сликата покажува.
Големина : 4.5 х 4.5 cm (1cm=0.4 инчи)
Пакетот вклучува : 1 многу (6 парчиња )/букет
Употреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација!
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни следи и камера светла може да предизвика
мало боја разлики, главно во вид на сите бои.
Ние гарантираме дека изглед,
целосно во согласност со сликата.
Цел Известување
Превозот : 1. Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник. 2. Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка. 3. Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. Гаранција : 1. Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени. 2. За погрешно-испраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3. За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.

Основните својства

Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Број На Модел На:
chrysanthemum
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
Daisy
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Големина:
4.5cm
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Gerbera

Додатоци на производот