0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
Цветни Латекс Реалниот Допир, се Зголеми Вештачки Цвеќиња Свила Цвеќиња Роуз Свадба Букет Дома Декор Партија Цвеќиња Деверуша 10pcs/многу

Цветни Латекс Реалниот Допир, се Зголеми Вештачки Цвеќиња Свила Цвеќиња Роуз Свадба Букет Дома Декор Партија Цвеќиња Деверуша 10pcs/многу

DEN 535.00
DEN 753.60
Това е достапна

Количина на стоки


100% сосема нов. Ве молиме имајте предвид дека имаме неколку бои.Ве молиме изберете бојата што сакате. Материјали : Свила Цвет Должина : 52cm Цвет Главата Големина : Висок 7cm, со дијаметар од 8cm Мие и се Чувствуваат Вистински. Цвет матични може да биде свиткана како што треба. Совршен за свадба,забава,посебен повод и дома декор. Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Пакет Листата : Вештачки Трендафил Цвеќе
x 10pcs
Имајте на ум : НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Основните својства

Бренд Име:
Ladygarden
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Вештачки Трендафил Цвеќе
Тип:
Трендафил
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Име 1:
вештачки цвеќиња евтини
Име 2:
лажни цвеќиња
Име 3:
свадба цвеќиња
Име 4:
пластични цвеќиња
Името 5:
свадба декорација
Името 6:
вештачки цвеќиња
Името 7:
Дома декорација додатоци
Името 8:
цвеќиња дома декорација
Име 9:
свадба автомобил декорација
името 0:
свила цвеќиња

Додатоци на производот