0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
2Bags вкупно 1kg Вештачки Снег Нова Година Елка Украси Инстант Божиќ Снег во Прав Божиќ Декорации За Домот

2Bags вкупно 1kg Вештачки Снег Нова Година Елка Украси Инстант Божиќ Снег во Прав Божиќ Декорации За Домот

DEN 1587.00
DEN 1867.68
Това е достапна

Количина на стоки

Идеален за божиќ партии Додадете Божиќ атмосфера во вашиот дом се Користи со Не-токсични, безопасни, не-загадувачките Материјал. Користење на Божиќ дрво декорација / партија декорација, исто така, може да се користи за домашна декорација, хотели, домашни винарски визби Материјал : Акрилик Тип : Божиќ Декорација Материјали Тежина : 500g по торба, вкупно 1kg (2bags) Пакет Вклучуваат : 2 Bags (1k g) Вештачки Снег Снег Прави Пропорција : 1 во прав : 25 или 30 вода Забелешка : 1 KG снег моќта може да се користи 25-30kgr. вода, ако снег дебелина е 1cm, може да се шири 5 квадратни метри на Превозот и Испорака 1) Повеќето од вашите парцели ќе биде бесплатен превозот од Кина пост или Сингапур Пост ако тежина подолу 2kgs, Должина подолу 60см. 2) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со Даноци Бесплатно или Пониски давачки при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со ниска ЦАРИНЕЊЕ вредност; ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Враќање и Замена Политика 1) По приемот на пратката во рок од 5 работни дена, за каква било причина не сте задоволни со нашата предмети, можете да контактирате со нас за да побарате враќање или размена на друг објект. 2) Пред да се врати објектот назад, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Внимание : Враќање поштарина ние не се одговорни; Кога се врати ве молиме бидете сигурни дека објектот е оригинален, како што испраќа, и тоа нема да влијае на вториот продажба. Повратни информации Политика Нашата продавница зема клиентот повратни информации многу сериозно. Позитивни повратните информации се многу ценета и ќе бидат беше возвратено. Ние разбираме дека повремено проблеми се јавуваат. Ако имате било какви проблеми со купување или испорака, ние ќе го ценат, ако може да не контактирате. Ние сме посветени услуги на клиентите тим дека ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.

Основните својства

Снег Во Прав Тежина:
2bags вкупно 1kg
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
531869075700p
Вештачки Снег Тип:
Снег Во Прав
Тежина:
500g по торба
Тип:
Вештачки снег

Додатоци на производот