0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
Морски Јахта Брод се Грижам er Бела ПВЦ Браник Клупа Штит за Заштита 42 x 11 см за Надувување Рибарски Брод Dinghy Додаток

Морски Јахта Брод се Грижам er Бела ПВЦ Браник Клупа Штит за Заштита 42 x 11 см за Надувување Рибарски Брод Dinghy Додаток

DEN 874.00
DEN 1230.72
Това е достапна

Количина на стоки


Опис :
- Кораб fende р помага да се спречат штети на вашиот брод, кога на клупа или против други чамци на вода
- Висока јачина и издржливи, обезбедува одлична заштита за вашиот брод браник
- Нема собрание е потребно, вие само може да го надува тоа да се користи
- Може да се користи вертикално или хоризонтално, многу е удобен
- Не абразивни и анти-УВ го прави совршен за долгорочна употреба
- Со засилен јаже дупки на двете страни и ребрести дизајн е направен за сите околу еластични заштита на вашиот плови
- Одличен додаток за вашиот морски брод, јахта и така натаму
Спецификација :
- Материјал : ПВЦ
- Боја : Бела
- Големината Пред Надуени (L x Д) : Прибл. 42 x 11 см/16.5 x 4.33 инчен
Пакетот Вклучува :
1 Парче Брод Fende р
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење. Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор. Ви благодариме!
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

сертификација:
CE
Отворено Активност:
Сурфање
Бренд Име:
MagiDeal

Додатоци на производот