0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-11 %
KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Lifan Marvell Hatchback ( Година Наваму) 255mm Автоматски Бришачи Стил

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Lifan Marvell Hatchback ( Година Наваму) 255mm Автоматски Бришачи Стил

DEN 337.00
DEN 379.20
Това е достапна

Количина на стоки


KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Lifan Marvell Hatchback (2016 Година Наваму) 255mm Автоматски Бришачи Стил
СО СРЕЌА И ДА ИМААТ УБАВ ДЕН : )

Основните својства

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
За Возило Брендови/Модел:
AC
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
HD чисти
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
КА-LFH-09
Бренд Име:
KAWOO
Автомобил Производител:
За Lifan
Lifan Модел:
За Marvell
Година:
2016 година-

Додатоци на производот