0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-11 %
KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Lifan X50 Hatchback (2014 Година Наваму) 255mm Автоматски Бришачи Сечилото Стил

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Lifan X50 Hatchback (2014 Година Наваму) 255mm Автоматски Бришачи Сечилото Стил

DEN 337.00
DEN 379.20
Това е достапна

Количина на стоки


KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Задниот Прозорец Стакло Рака За Lifan X50 Hatchback (2014 Година Наваму) 255mm Автоматски Бришачи Сечилото Стил
Ве молиме Кликнете на линкот Подолу за Lifan X50 пред стакло :
СО СРЕЌА И ДА ИМААТ УБАВ ДЕН : )

Основните својства

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
За Возило Брендови/Модел:
AC
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
HD чисти
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Име На Модел:
КА-LFH-08
Бренд Име:
KAWOO
Автомобил Производител:
За Lifan
Lifan Модел:
За X50
Година:
2014-

Додатоци на производот