0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10мм 12mm 16mm 10-16mm ХСС High Speed Челик Метрички 90 Степен Еден Flute Работ Дрво Chamfer Core Countersink Вежба Малку

10мм 12mm 16mm 10-16mm ХСС High Speed Челик Метрички 90 Степен Еден Flute Работ Дрво Chamfer Core Countersink Вежба Малку

DEN 314.88
Това е достапна

Количина на стоки

10мм 12mm 16mm 10-16mm ХСС High Speed Челик Метрички 90 Степен Еден Flute Работ Дрво Chamfer Core Countersink Вежба Малку
Материјал : HSS4241
За : Дрво,Машини За
Пакет Содржина : 3 Pcs Вежба Битови(10мм/12mm/16mm )

Основните својства

Дупка Со Дијаметар Од:
10-16mm (3Pcs)
Бренд Име:
ZPRLEJOY
Тип:
Countersink Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
10-16mm
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
37.5-41.5 mm

Додатоци на производот