0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Центар вежба Chamfering Позиционирање Еден вид 172 60 степен ХСС 6542 Материјал Countersink Металугрија CNC Механички струг 10pcs

Центар вежба Chamfering Позиционирање Еден вид 172 60 степен ХСС 6542 Материјал Countersink Металугрија CNC Механички струг 10pcs

DEN 353.00
DEN 353.28
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Дупка Со Дијаметар Од:
1mm, 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm, 5mm
Бренд Име:
DEMK
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Центар Вежба Малку
is_customized:
Yes
Тип:
Центар Вежба Малку
Должина:
Не се ограничени на
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење

Додатоци на производот