0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
7 Компјутери 3/4/5/6/8/10/12mm Триаголник Совет Стакло Вежба во Собата Плочка Cermic Вежба Малку Висок Квалитет

7 Компјутери 3/4/5/6/8/10/12mm Триаголник Совет Стакло Вежба во Собата Плочка Cermic Вежба Малку Висок Квалитет

DEN 291.84
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификација : Материјал : Карбид Легура Боја : Сребро Карактеристики : Ова керамички триаголник вежба малку е направено на карбид легура со одлична изработка и трајност може да се залепи за рака вежба, вежба притиснете и умре мелница погодна за дрво,метал,стакло,мермер, плочки, керамички и рок материјал за дупчење На openning е мазна и уредни.без скршен работ и тремор феномен се појавува има мала инцизија отпор зголемување на брзината на отворањето 7 спецификации(3/4/5/6/8/10/12mm) ги задоволат вашите различни работи барања Совети : Додадете малку вода кога се работи за Апликација : дрво,метал,стакло,мермер и камен дупчење Димензии : Дијаметар/Должина 3мм 70mm 4mm 65mm 5mm 68mm 6mm 72mm 8мм 78mm 10мм 80mm 12mm 85mm Количина : 7 компјутери Пакет се Вклучени : 1x Сет (7pcs) Керамички Триаголник Dirll

Основните својства

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Други
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
5A3099
Материјал:
Карбид
Употреба:
За Дупчење Дрво
Должина:
како опис

Додатоци на производот