0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Нови Силикони Голема Вибрации Дилдо Реални Вшмукување Чаша Голема Дилдо Машки Вештачки Пенис Masturbator Возрасни Секс Играчки За Жените Дик

Нови Силикони Голема Вибрации Дилдо Реални Вшмукување Чаша Голема Дилдо Машки Вештачки Пенис Masturbator Возрасни Секс Играчки За Жените Дик

DEN 596.00
DEN 662.40
Това е достапна

Количина на стоки


Нови Силикони Голема Вибрации Дилдо Реални Вшмукување Чаша Голема Дилдо Машки Вештачки Пенис Masturbator Возрасни Секс Играчки За Жените Дик
опис на производот :
1. Материја l : Здрава silic еден
2. Боја : месо,браун
3. Големина : 18 * 4cm
4. Карактеристики : Вибрации дилдо, мека површина, што е тешко, многу реална, флексибилни, не му наштети на вагината, здрава силикони, без мирис.
5. Пакување : тајна пакување.
1.Ние ги користиме Зачувам плаќање. Зачувам поддржува Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер итн.
2. Pls се направи исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.
1. Ние брод предмети преку EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Кина Пост или Хонг Конг Пост.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго.)
1. Ние нудиме 12 месеци ограничена Гаранција на Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и /или злоупотребени по приемот).
2. Ако имате било какви проблеми со објектот примена, ве молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени. Ве молиме контактирајте со нас пред да испратите објекти назад! Ако проблемот навистина постои, замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.

Основните својства

Бренд Име:
malomalo
Број На Модел На:
ML-219-20
Големина:
flesh,brown
Материјал:
Медицински Силикони
Тип На Објект:
Вибратори
Вид:
дилдо вибрации
Употреба:
Возрасни Секс Играчки За Жена
жешка:
голема дилдо огромен дилдо голем пенисот
Стил:
дилдо вибрации
Тип:
секс производи,еротски играчки
Тип На Објект:
машки вештачки пенис
Објектот:
Жените Masturbator,жените вибратори
Точка 2:
жените дилдо пенис
Карактеристики:
супер lifelike мека
Продажба:
секс алатки продавница

Додатоци на производот