0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Огромен Реални Вибратори Пенисот Секс Играчки за Жените Чудовиште Петел Долго Дебели Дилдо со Вшмукување Чаша за Женски Мастурбацијата

Огромен Реални Вибратори Пенисот Секс Играчки за Жените Чудовиште Петел Долго Дебели Дилдо со Вшмукување Чаша за Женски Мастурбацијата

DEN 1368.00
DEN 1439.52
Това е достапна

Количина на стоки


Огромен Реални Силикони Вибратори Вештачки Пенис Секс Играчки за Жените Чудовиште Петел Долго Дебели Дилдо со Вшмукување Чаша за Женски Мастурбацијата
100% кожата-безбедно медицински силиконски материјал, инспириран од страста дека дизајнери и првата љубов датум за прв пат, треба да се гали и нежна комбинација на романтичната страст, нека целосно нурнати во екстаза на задоволство на светот.
Со моќен вшмукување чаша база, тоа може да биде adsorbed на било каква мазна површина на некој објект, како што се ѕидови, desktop, оптимална задоволство, без раце. Уживајте во насекаде и во секое време.
Со цел да се заштити вашата приватност, ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба, пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.
Спецификации :
Боја : Месо
Должина : Околу. 22cm((8.66 Инчи)
Дијаметар : Прибл.4.5 cm(1.77 Инчи)
Тежина : Околу. 0.46 kg
Материјал : Силикон
Употреба : Женски Мастурбацијата
Карактеристики на производот :
1.Додадете забава на вашиот сексуален живот и да го стимулира вашата страст
2. Не брус или blemish, нема да нула вашата кожа
3. Мек и флексибилен за задоволителен допирање
4. Премиум материјал за да се обезбеди подолг животен век
5. Високо simulative да се разбуди вашата страст
Пакување Листа :
1 x Жени секси играчка
Нема мало дисплеј кутија достапни
Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Објектот се мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни, ви благодариме за разбирањето!

Основните својства

Дијаметар:
4.5 cm
Тип На Објект:
Вибратори
Големина:
Huge
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SQ-WBD10006
Материјал:
силиконски дилдо
Функција во еден:
Реална дилдо
Функција два:
огромен дилдо
Функција три:
Чудовиште дилдо
Употреба:
Женски мастурбацијата
Секс:
Возрасни секс Играчка
Еден тип:
пенисот дилдо
Тип на две:
дилдо секс играчка
дилдо:
дилдо со вшмукување чаша

Додатоци на производот