0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
Massager Вибратор Секс Играчки за Неколку Водоотпорен У Тип 10 Брзина на Вибрациите USB Полнење Женски Машки Masturbator C Тип на G-Точката

Massager Вибратор Секс Играчки за Неколку Водоотпорен У Тип 10 Брзина на Вибрациите USB Полнење Женски Машки Masturbator C Тип на G-Точката

DEN 629.00
DEN 806.40
Това е достапна

Количина на стоки


Водоотпорен У Тип 10 Брзина на Вибрациите USB Полнење Женската Г-Точка Неколку Вибратор Возрасни Секс Играчка за Жена Massager Секс Производи секс игрушки вибратор секс играчки за жена
Вибрации фреквенција : 10 фреквенција
Материјал : ABS + силикони
Максимална се протега на должина : 18.5 cm
Полнење : USB полнењето
Боја : виолетова, црна
Нето тежина : 45g
Бруто тежина : 205g
Капацитетот на батеријата : 250ma
Водоотпорен : 100% водоотпорни живот
Бучава : Производ Функција
Двоен-тресење на главата, постигнување на оргазам
За парот,може да се користи за машки или женски сам, како и.
Како да се користи
За неколку
Стимулација на женската г-точка и машкиот пенис во исто време.
За женски
1.Помалите крајот внесува во вагината,поголем крајот го стимулира клиторисот во исто време.
2.Стимулација на Г-точката и анален во исто време.
За машки
Стимулирање на машката простата,и анален во исто време.
За Брод м ent
Ние Ќе ви ја испратиме Стоката во Рок од 2 до 5 Работни Дена По Вашата Исплата Е Потврдена од Страна На Али express
Бесплатен Превозот Од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail И Тежина Треба да Биде во Рамките на 2kg
Ако Сакате Да го Испратите Со Емс D ХЛ И Прозорци, ве Молиме Контактирајте со Нас
Кога ќе Испратите Добро Ќе се Одговорни За Проблем Во Кина Царинската Купувачот Треба да се Одговорни За Проблемот На Купувачот на Државата Царинска
Ќе Следење На Стоки На Линија По Испраќање 1-2 Работни Дена
Ве молиме Бидете Сигурни дека Вашата Али изразат Адреса Е Надграден И Детални
И Ако Сакате Промена На Адреса Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас Пред Цел Испраќаат
За Повратни Информации
За Вашето Задоволство И Позитивни Повратни Информации Е Многу Важно За Нас
Ве Молиме Да Ни Остават Позитивен Фидбек И 5 Ѕвезди, Ако Сте Задоволни Со Нашата Објекти И Услуги
Ако Имате Било Какви Проблеми Со Нашите Предмети Или Услуги
Ве молиме Слободно Контактирајте со Нас Пред да Ни Остави Негативни Повратни информации
Ние Ќе Се Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Ви Обезбеди Со Најдобрите Клиенти Услуги
Се Врати И Враќање
По Добиени Клиенти Има 7 Дена Контактирајте Со Нас
И 30 Дена Се Врати На Враќање Превозот Треба Да Биде Платена Од Страна На Клиентот
Неисправни Предмети Мора Да Бидат Пријавени И Се Враќа Во Рамките На Гарантниот Период И Во Оригиналното Пакување ,Ако Е Можно
Вие Мора Да Му Кажете Ни Што Дефектот Е И Ни Даде Цел Број
Сите Се Врати Ставки Мора Да Биде Во Добра Состојба За Тие Мора Да Бидат Под Resalable Состојба,
Мажите Го Направија Дефекти Не Се Гарантира Како Скршени Рбет И Така Натаму
Ние Ќе Го Носи Превозот Цена, Ако Производот Не Е Како Рекламира
За Guarante e
Сите Производи Се Со Бесплатен Превозот Во Светот Време На Испорака Вс Околу 20-60 Дена
Во Рок Од 60 Ве Молиме Не Го Отвори Спорот
Пакет Вредност Под 18 U SD Нема Следење на Број
Но, Ние И Ветуваме На Над 60 Дена Не Добиваат Пакет Ние Ќе Целосна Наплата
juguetes sexuales,sextoys,игрушки для собак,зајакот вибратор,шарики вагинальные,интим игрушки,sextoy,Вибратор для женщин,секс играчки за парови,массажер для ног,blusas mujer,секс-игрушки для женщин,секс игрушки для семейных пар,секс куклы,фалос,секс шоп,секси играчки,игрушки для кошек,детские игрушки,кролик,Игрушки для,зрослых,vibrators,секси продавница,игрушки для мальчиков,массаж,секс-машина,вибро яйцо,сексуальные игрушки,секс игрушки для мужчин,consoladores став mujeres,блок питания,sexe,дилдо,шокер,вагина,вибратор секс-игрушки для женщин,sextoys возрасните за жените,фаллоимитатор,vibradores став како mulheres,кегеля,g место вибратор,игрушки для секса,СЕКС

Основните својства

Бренд Име:
BOMBOMDA
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
S02015
Големина:
one
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
Стапче
g место:
g место вибратор
multitronics:
електрични одвратно
клиторисот:
женската магија г-точката vibrators
орален секс играчки за жени:
простата massager
vibradores став лас mujeres:
Vibromasseur
голема моќ вибратор:
лижење играчка
vibradores:
куршум вибратор
секс продавница:
вибратор за жена и маж
seks oyuncaklari:
produtos eroticos
секс алатки за продажба:
sexo brinquedos став adultos

Додатоци на производот