0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
човекот nuo Vibrators за жените Телескопски Замав Магично стапче Анален вибратор Секс играчки за жена Клиторисот stimulator Vibrador Consolador

човекот nuo Vibrators за жените Телескопски Замав Магично стапче Анален вибратор Секс играчки за жена Клиторисот stimulator Vibrador Consolador

DEN 1284.00
DEN 1712.64
Това е достапна

Количина на стоки


човекот nuo Vibrators за жените Телескопски Замав Магично стапче Анален вибратор Секс играчки за жена Клиторисот stimulator Vibrador Consolador
Со цел да се заштити вашата приватност,ние и ветуваме на испратите вашите производи во тајна состојба,пакувањето ќе бидат кутија или црна пластична кеса без никакви слики и зборови за секс.

Основните својства

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
As the picture
Бренд Име:
човекот nuo
Број На Модел На:
CN1037c
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип:
Стапче
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
Моќта Од Страна На:
USB Полнење
Време за полнење:
За 1H
Време За Користење:
За 1H
Водоотпорен:
Yes
Бучава:
function1:
10 видови на вибрации фреквенција
function2:
3 вида на телескопски фреквенција
Функција:
интелигентни греење

Додатоци на производот