0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
12 Брзина Орален Секс Massager USB Полнење Вибратор Брадавица & Клиторисот Морон Stimulator Дишење Оргазам Жена Секс Играчки

12 Брзина Орален Секс Massager USB Полнење Вибратор Брадавица & Клиторисот Морон Stimulator Дишење Оргазам Жена Секс Играчки

DEN 618.00
DEN 710.40
Това е достапна

Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000]

Основните својства

боја:
пинк мало кутија, црвена мало кутија, виолетова мало поле
Бренд Име:
EQV
Материјал:
Медицински Силикони
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Непослушен бебе
Големина:
As Shown
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Vibrators
боја:
пинк/red/виолетова
Материјал:
Меки силиконски+ABS
Funtion:
Силни вибрации/вшмукување
Вибрации На Чекање:
12 frwquency вибрации
Вшмукување режим:
12 frwquency вшмукување
функција 1:
Брадавица и клиторисот цицање stimulator
Карактеристика 2:
g место stimulator
Водоотпорен:
IPX7 Водоотпорен
моќност:
USB полнење
Пакет:
Дискретна пакет

Додатоци на производот