0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
3 Парчиња 14 Бенд Видов Ножеви 2340*10*0.65 мм*6 Заби Дрво Видов Ножеви за Сечење Cuvre 10*0.65*2340mm*10 Заби

3 Парчиња 14 Бенд Видов Ножеви 2340*10*0.65 мм*6 Заби Дрво Видов Ножеви за Сечење Cuvre 10*0.65*2340mm*10 Заби

DEN 2411.00
DEN 2537.76
Това е достапна

Количина на стоки


Дрво Бенд Видов Ножеви
Материјал : Јаглероден челик
Lenght : 2340mm
Ширина : 10мм
Дебелина : 0.65 mm
Заби : 6 Tpi 8 Tpi 10 Tpi 14 Tpi (ве Молиме Изберете)
Цената е 3 парчиња пакет. вклучуваат Кина Пост превозот цена.
Поради посебни големина, ние треба 4-6 дена за вашиот нарачана производство на Производот Слика
Нашите Услуги

Основните својства

Надворешниот Дијаметар:
3 Парчиња 6 Заби, 3 Парчиња 8 Заби, 3 Парчиња 10 Заби, 3 Парчиња 14 Заби
Забите тип:
Сечење Дрво
Број на Компјутери:
3 еез
Сечилото Тип:
Бенд Видов Ножеви
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
Други
Употреба:
Реновирање На Тимот
Големина:
2340*10*0.65mm
Број На Модел На:
Ширина

Додатоци на производот