0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-41 %
String Beading Бохемија Стил Лето Оптоварување Сандали Жените Шарени Дното Високи Потпетици Сандали Дами Платформа Оптоварување Пета Чевли E12

String Beading Бохемија Стил Лето Оптоварување Сандали Жените Шарени Дното Високи Потпетици Сандали Дами Платформа Оптоварување Пета Чевли E12

DEN 1176.00
DEN 1993.92
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме љубезно ве молиме проверете ги следните големина информации внимателно пред ставање на ред. Ние би сакале да ве потсетам дека големината е НИ големина не велика БРИТАНИЈА големина. Ако постои какво било сомневање ве молиме љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да се сврти кон нас за помош. Ние нема да ги прифати сите барања од изборот на погрешна големина.
String Beading Бохемија Стил Лето Оптоварување Сандали Жените Шарени Дното Високи Потпетици Сандали Дами Платформа Оптоварување Пета Чевли E12
Совети Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере.
Забелешка : Обично,цел доаѓа без чевли кутија,само еден пар на чевли.Но, ако ви треба кутија,ве молиме контактирајте со нас да incerase цена.Чевлите кутија вредности US$5.

Основните својства

Чевли Големина:
3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Стил:
ретро
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Сандала Тип:
Гладијатор
Бренд Име:
Д Најт
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Моден Елемент:
string мушка
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Број На Модел На:
Жените Сандали E12
Пета Тип:
Оптоварување
Евра Големина:
34-43

Додатоци на производот