0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
Универзумот Ѕиркаат пети Жена Чевли Домот Висока Пета Удобно Сандали Крава Кожени Чевли C104

Универзумот Ѕиркаат пети Жена Чевли Домот Висока Пета Удобно Сандали Крава Кожени Чевли C104

DEN 2280.00
DEN 4560.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Бренд Име:
Универзумот
Обвивка Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Тип:
Плоштад пета
Страна Vamp Тип:
Опфатени
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Број На Модел На:
NQ15BLC104
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Моден Елемент:
Кристално
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пета H:
7

Додатоци на производот