0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
Златни Метални Кожа Strappy Ленс Сандали Жените Партија Чевли Жена Отвори Пети Cut-Испис Тока Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жени

Златни Метални Кожа Strappy Ленс Сандали Жените Партија Чевли Жена Отвори Пети Cut-Испис Тока Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жени

DEN 2631.00
DEN 3059.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Сандала Тип:
Гладијатор
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Бренд Име:
ALMUDENA
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Никој

Додатоци на производот