0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Секси Сандали Чевли 2018 Нови Кристал Отвори Пети Сандали Чевли на Високи Потпетици Женска Чевли големина 34-40

Секси Сандали Чевли 2018 Нови Кристал Отвори Пети Сандали Чевли на Високи Потпетици Женска Чевли големина 34-40

DEN 1231.00
DEN 1367.52
Това е достапна

Количина на стоки


US3=SIZE34=чевли за долго 22cm
US4=SIZE35=чевли за долго 22.5 cm
US5=SIZE36=чевли за долго 23cm
US6=SIZE37=чевли за долго 23.5 cm
US7=SIZE38=чевли за долго 24cm
US8=SIZE39=чевли за долго 24.5 cm
US9=SIZE40=чевли за долго 25cm
US10=SIZE41=чевли за долго беа 25,5 см
US11=SIZE42=чевли за долго 26cm

Основните својства

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Бренд Име:
YONGQIN
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Pu
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Моден Елемент:
Плитки
Пета Висина:
12CM
Платформа Висина:
1cm

Додатоци на производот