0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Моден 2018 Велур Чевли Жена Појас Дизајнер Тенка Висока Пета Чевли Етничка Партија Чевли Жена Плус Големина Zapatos Muje R1 Голема Големина 43

Моден 2018 Велур Чевли Жена Појас Дизајнер Тенка Висока Пета Чевли Етничка Партија Чевли Жена Плус Големина Zapatos Muje R1 Голема Големина 43

DEN 2659.00
DEN 3545.28
Това е достапна

Количина на стоки


добредојдовте на нашата продавница
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања!

Основните својства

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Boldees
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Сандала Тип:
Основни
Insole Материјал:
pigskin

Додатоци на производот