0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Ѕиркаат Отвори Пети Плитки Патент Кожа Леопард Жените Сандали 8cm 10cm 12cm Високи Потпетици Жена Секси Глуждот Рака Штикли Чевли

Ѕиркаат Отвори Пети Плитки Патент Кожа Леопард Жените Сандали 8cm 10cm 12cm Високи Потпетици Жена Секси Глуждот Рака Штикли Чевли

DEN 2352.00
Това е достапна

Количина на стоки

Чевли во Кинески големина, брод со кутија.

Основните својства

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Овча
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Стил:
Секси
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
GC-15
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Шаблон Тип:
Леопард
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
Kris & Jessy
Повод:
Office & Кариера
Потпетици Висина:
6cm 8cm 10cm 12cm

Додатоци на производот